Čokoľvek robíte, s Instinct 2X Solar to máte pod kontrolou. Unikátne a výrazné, dosť odolné,aby to s vami zvládali a dosť šýlové, aby vás doplnili.

Najväčší z rodiny Instinct má púzdro s veľkosťou 50 mm a kryštáľovo jasný 1,1″ vysokokontrastný displej so skvelou čitatelnosťou. AK trávite aspoň 3 hodiny denne na priamom slnku (50,000 lux) solárne dobíjanie vám doplní batériu na neobmedzenú dobu v režime smart hodiniek. Keď slnko zapadne oceníte vstavané LED svietidlo. Už čoskoro tu na www.garmin.sk  za cenu 449,99 €

Robiť môžete množstvo aktivít s predinštalovanými profilmi pre beh, cyklistiku, plávanie, silový tréning… Potrebujete niečo špeciálne, niečo čo je pre vás ? Tak hľadajte na Connect IQ Store Spoľahnite sa na vysoko presný multi-band GNSS chipset, ktorý poskytne presnú polohu aj v naozaj sťažených podmienkach.

Zostávajte stále v spojení so smart notifikáciami na vašom zápästí a keď potrebujete platiť, nemusíte zase nič hladať. Bezkontaktné platby Gamin Pay sú bezpečné a stále poruke…teda vlastne NA RUKE.

Rozumejte svojmu telu lepšie s celodenným sledovaním zdravia. Úroveň energie, stresu, spánok, Pulse Ox tep a ďalšie.

Verzie s označením Tactical Edition sú doplené o taktické funkcie ako kompatibilita s noktovízorom, projekcia trasových bodov, balistický kalkulátor a duálny formát GPS pozície. Stealth režim vám umožní „ponoriť sa do tmy“ keď vypne akúkoľvek komunikáciu a zdieľanie údajov. Už čoskoro na www.garmin.sk  za cenu 499,99€.

NOVÉ Vstavané LED svietidlo vám pomôže v situáciach v tme s rôznou intenzitou svietenia a stroboskopom, ktorý sa prispôsobí vášmu tempu pri behu. Plus červené bezpečnostné svetlo.

NOVÉ MULTI-BANG GNSS – zvýšená presnosť aj v náročných podmienkach s viac-frekvenčným príjmom satelitných signálov.

NOVÉ Stav HRV sleduje variabilitu srdcového tepu (VST) počas vášho spánku pre širší obraz o vašom celkovom zdravotnom stave.

NOVÉ Ranný report vás privíta do nového dňa s predpoveďou počasia, súhrnnými informáciami o vašom spánku, stavom vašej VST a odporučením tréningu na dnes.

NOVÉ Beh cez prekážkovú dráhu zaznamenávajte svoju aktivitu- split pre každú prekážku a jednotlivé behy medzi prekážkami.

SOLÁRNA AUTONÓMIA – sklíčko Power Glasspredlžuje  využitelnosť ešte viac, získava až 50% viac energie zo slnka ako Instinct 2 Solar. Dokáže otvoriť potenciál pre neobmedzenú dobu používania v režime smart hodiniek.

Technické parametre

  • rozmery : 50x 50 x 14,5 mm
  • sklíčko : Power Glass
  • materiál tela: polymer vystužený vláknami
  • displej : 1,1″x1,1″ (28 x 28 mm), 176 x 176 pixel, transreflektívny monochromatický MIP
  • hmotnosť : 67 g
  • vodeodolnosť : 10 ATM
  • bezdrôtové technológie : BLUETOOTH, ANT+
  • chipset : muti-band GNSS
  • Výdrž batérie : smartwatch režim-  40 dní/neobmedzene Solar, GPS – až 60 hodín/145 hodín Solar, všetky satelitné systémy – 45 hodín/65 Solar, všetky satelitné systémy+multi-band – 27hodín/36 hodín Solar