Tactix 7 – AMOLED Edition sú taktické multišport GPS smart hodinky s adaptívnym AMOLED displejom. Ovládanie je možné okrem klasických piatich tlačidiel aj prostredníctvom dotykového displeja. Odolný, ale sofistikovaný dizajn so špecifickou titánovou lunetou je doplnený taktickými funkciami a stmievateľným LED svetlom kompatibilným aj s noktovízorom, či duálnym formátovaním GPS polohy, funkciou jumpmaster, stealth režimom a aplikáciou Applied Ballistics®.

Navigujte sa s predinštalovanými mapami TopoActive Europe s vylepšenou polohou, viacfrekvenčnou (multi-band) a multi-GNSS (podpora viacerých systémov súčasne). Tactix 7 AMOLED Edition taktiež ponúka komplexnú sadu tréningových funkcií a nepretržitý monitoring zdravia. V každodennom živote využijete smart notifikácie z pripojeného kompatibilného smartfónu(  Apple alebo Android). V balení nájdete dva remienky pre rôzne využitie (silikónový a z taktického nilónu). Doporučená MOC je 1399,99 € viac na www.garmin.sk

Nové LED svietidlo bielej a zelenej farby. Na lepšiu orientáciu v zhoršených svetelných podmienkach využijete stmievateľnú multi LED baterku s rýchlym prístupom ( aj s možnosťou zábleskov) V režime noktovízora sa biele svetlo deaktivuje a zelené svetlo je stmievateľné.

Nové Adaptívny AMOLED displej žiarivý , jednoducho čitateľný sa vie adaptovať a stmaviť, keď misia volá.

Nové Red shift režim tento režim prevedie farby do teplých odtieňov, pre lepšie prispôsobenie šetu a aby ste predchádzali narušeniu spánkového cyklu.

Nový Optický snímač GEN 5 optimalizovaný pre všetky športy, ktoré robíte. Tisícky hodín testovania nás priviedli k novému rozmiestneniu diód a novému algoritmu snímania.

Nové Balistický kalkulátor prostredníctvom aplikácie Aplied Balistics Synapse (odomknutie si vyžaduje poplatok) vám pomôže na strelnici na dlhé vzdialenosti.

Nové Skóre vytrvalosti – športové skóre pre vytrvalostných športovcov. Komplexne analyzuje vzťah medzi kondíciou, tréningovou históriou a zameraním záťaže, aby vám pomohli sledovať schopnosť zotrvať vo výkone dlhšiu dobu.

Nové Skóre do kopca – táto funkcia vyjadruje vašu schopnosť pri behu do kopca a vyhodnocuje vývoj tejto vlastnosti v čase. Meria schopnosť vybehnúť prudké stúpania a vytrvalosť v dlhých stúpaniach.

Nové DYNAMIKA BEHU ZO ZÁPÄSTIAPokročilé bežecké metriky vrátane výkonu (watty), doby kontaktu so zemou, dĺžky kroku, vertikálneho pomeru –  bez nutnosti použitia ďalšieho príslušenstva.

Technické parametre
 •  priemer: 51 mm
 • výška: 15 mm
 • displej: AMOLED, 454×454 pix (35.56mm) s možnosťou always-on
 • hmotnosť: 96 g (59g  iba telo hodiniek )
 • bezdrôtové: BLUETOOTH®, ANT+® a Wi-Fi® 
 • interná pamäť: 32 GB
 • batéria líthium-ion
 • výdrž batérie: smartwatch režim 31 dní/11 dní always on, GPS (všetky systémy naraz) 62 hodín/48 always on
 • materiál lunety: titán
 • sklíčko: zafír
 • materiál tela hodiniek: vláknami vystužený polymér so zadným krytom z titánu.

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: