Garmin rozširuje svoju rodinu navigačných zariadení pre OFF-ROAD vozidlá Tread. Tread Base Edition je navigácia s 5.5″ ultra-jasným displejom vytvorená špecificky pre ATV, side-by-side a snežné skútre, ktorá odolá extrémnym terénom, teplotám aj vode (IPX7). Navigácia odbočka po odbočke na nespevnených cestách1. Navigácia má predinštalované topografické mapy ďalšie dostupné na stiahnutie vrátane satelitných záberov BirdsEye (zdarma). Spárujte navigáciu so satelitným komunikátorom inReach®pre obojstrannú komunikáciu, počasie a interaktívne SOS. Stiahnite si apku Tread pre váš smartfón (iPhone alebo Android) na sledovanie vašich priateľov používajúcich funkciu Group Ride Mobile2, synchronizáciu dát naprieč všetkými zariadeniami a ešte viac.

K zariadeniu je možné pripojiť aj digitálny spínací box Garmin PowerSwitch™ prostredníctvom ktorého môžete ovládať rozne elektrické príslušenstvo (svetelné rampy, navijaky, atď) . Pripojiť môžete aj bezdrôtovú kameru BC™ 40 pre pohľad na rôzne smery (podporuje až 4 pripojené kamery).

Garmin TreadBase Edition bude dostupný už čoskoro na našom webe  TU za 599,99 € .

1Niektoré mapové dáta, alebo doporučenia na navigáciu môžu mať obmedzenia. Vždy rešpektujte dopravné značenie a terénne podmienky. Produkty Garmin použivajú údaje OpenStreetMap a sú určené ako pomôcka pri cestovaní a nie sú určené ako priama referencia v prípade vyžadovania presných údajov o smere, vzdialenosti alebo topogarfii terénu.

2 Vyžaduje si aplikáciu Tread nainštalovanú na komatibilnom smartfóne a spárovanú s navigáciou Tread, synchronizácia dát naprieč zariadeniami si vyžaduje aktívne pripojenie Wi-Fi.

 

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: