Prekonaj svoje osobné rekordy s Forerunner 745. Tieto GPS športové hodinky poslúžia bežcom aj triatlonistom, ktorí potrebujú detailne údaje, tréningové plány priamo v hodinkách, smartfunkcie vrátane hudby, bezkontaktných  platieb, notifikácií a iné. Predinštalované aplikácie na cyklistiku, plávanie a multišport vám pomôžu zkonsolidovať údaje z  „Brick“ tréningov.  Ciele sa vám budú dosahovať ľahšie aj vďaka pokročilým fyziologickým metrikám, ako napr. aklimatizácia na teplotu a nadmorskú výšku, Tréningová záťaž, alebo Tréningový Efekt 2.0. Spestrite si tréning hudbou priamo z hodiniek ( cez pripojené BT slúchadlá) alebo vašich obľúbených streamingových služieb synchronizovaných offline.

Komplexné, ale nositelné

Kompaktnejší dizajn, ktorý neprekáža pri tréningu alebo bežnom nosení. Najmenšie a najľahšie hodinky Garmin s kompletnou sadou pokročilých tréningových funkcí. Forerunner 745 prekvapí prakticky totožnou výbavou ako vlajková loď Fr 945. Okrem chýbajúcej mapovej navigácie rozdiely nájdete len na strane hardware. Novinkou, ktorú prináša nový model je denný prísun doporučených tréningov na základe vášho aktuálneho výkonu  a vylepšený algoritmus Doba Zotavenia. Algoritmus v nových hodinkách navyše zohladnuje vašu úroveň denného stresu, kvalitu spánku a celkovú dennú aktivitu mimo tréningov.

Nové modely Forerunner 745 budú už čoskoro dustupné v predaji v rôznych prevedeniach : Forerunner 745 BlackForerunner 745 Neo Topic, Forerunner 745 Magma Red a Forerunner 745 Whitestone