Objavujte oba svoje svety – ten pod hladinou, aj ten na súši. Nová generácia potápačských hodiniek prináša množstvo funkcií pod vodou, ale aj na každodenný pobyt na pevnine.

DESCENT Mk2 má množstvo režimov pre technické, rekreačné aj voľné potápanie. ABC senzory a 3D kompas na použitie pod hladinou, GPS pre označenie vstupov a výstupov ponorov na povrchu. Na zemi využijete Descent ako prémiové multišportové hodinky s GPS (podporujú multi-GNSS)  množstvom športových aplikácií, pulzomerom na zápestí s Pulse Ox senzorom, s pokročilými tréningovými funkciami, bezkontaktnými platbami Garmin Pay, úložiskom pre hudbu a  smart upozorneniami. Model Descent Mk2i má naviac sonarovú technológiu SubWave™ pre monitoring tlaku vo fľašiach senzorom Descent T1 ( predáva sa zvlášť) 

Nové modely Descent Mk2 a Descent MK2i budú dostupné už čoskoro, len u vybratých špecializovaných predajcov : Potápačské centrum ALTIRA, Trenčín  a AQUA PRO, Žilina . Transmiter Descent T1 bude dostupný až v decembri 2020

Nové: Nekompromisný potápačský dizajn.

Pokročilý potápačský počítač v hodinkovom štýle s veľkým 1.4” farebným displejom ( o 36% väčší ako predošlý model). Elegantný sofistikovaný dizajn s indukčnými tlačidlami pre ešte väčšiu integritu púzdra.

Nové: Integrácia vzduchu.

Spárujte Descent MK2 s transmiterom Descent T1 a získajte prehľad o tlaku vo vzduchových fľašiach ( max.5) vďaka sonarovej data sieti SubWave 

Nové: SubWave sonar

Vysiela údaje o spotrebe vzduchu, ostávajúcom čase a iné. A to nie len z vašej fľaše, ale aj z fľaší ostatných do vzdialenosti 10 metrov.

Nové: Režimy potápania

Množstvo režimov pre potápanie s jedným alebo vicerými plynmi( vrátane nitrox a trimix), hĺbkomer, nádychové potápanie (Apnea), lov nádychovým potápaním (Apnea Hunt) a rebreather s uzavretým okruhom (CCR). Každý z režimov si môžete upraviť a pridať ďalšie obrazovky, ktoré obsahujú údaje, ktoré potrebujete Vy.

Nové: Povrchové MULTI-GNSS

Pokročilá satelitná technológia pre presnejší záznam bodov vstupu a výstupu, či aktivity na súši.

Nové: Denník ponorov

Ukladajte a vyhodnocujte svoje ponory. V hodinkách môžete uložiť až 200 ponorov. Nahrať si ich môžete aj do aplikácie DIVE, ktorá má neobmedzenú kapacitu. Vaše záznamy môžete zdieľať s ostatnými potápačmi.

Nové : Pulse OX senzor

Meranie saturácie kyslíkom pre výškovú aklimatizáciu, monitoring spánku a meranie medzi aktivitami Apnea/APnea Hunt. Optický senzor meria priamo na vašej pokožke aktuálnu hladinu vstrebaného kyslíka.

Nové: Pokročilé športové metriky

Kompletná sada meraní vrátane špeciálnych bežeckých a fyziologických metrík, Vo2 Max, doby zotavenia a iné. 

Descent Mk2 po predošlej generáci zdedil množstvo funkcí, ktoré sú pre hodinky Garmin štandardom. Pre pobyt na súši je vybavený množstvom športových aplikácií ako beh, cyklistika , plávanie, bežky, golf a iné. Navigačné funkcie do mesta aj do prírody, smart funkcie s pripojeným telefónom a kompatibilitu so satelitným komunikátorom inReach. Vzhľad a funkcie hodiniek si môžete prispôsobiť podľa seba s množstvom pozadí, aplikácií a widgetov na Connect IQ store, ktoré sú zdarma.

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: