Už o pár dní, 18. mája 2024, sa Rajecké Teplice stanú dejiskom strhujúcich pretekov Majstrovstiev Slovenska Škoda MTB maratón a Garmin tam nebude chýbať!

V spolupráci s organizátorom bikepoint.sk sme pre najrýchlejších jazdcov pripravili exkluzívne ceny v podobe cyklopočítačov Edge 540. Okrem toho si každý účastník odnesie štýlový bidón s certifikátom UCI v rámci štartovného balíčka.

 

Udalosť ale nie je len o pretekaní. V stane Garmin sa s vami radi porozprávame o našich  cykloproduktoch, ako aj o inovatívnych produktoch mimo cyklistiky, a radi vám poradíme s ich nastavením.

Preukážte svoje rýchle zručnosti a zapojte sa do súťaže o Edge 130 Plus MTB bundle! Stačí, ak pri našom stane vymeníte dušu na bicyklovom kolese, ktoré vám pripravíme. Víťazom sa stane ten, kto to zvládne najrýchlejšie.

Neváhajte a navštívte nás v sobotu 18. mája 2024 v stane Garmin!Pre viac informácií o podujatí navštívte stránku organizátora bikepoint.sk.

UPDATE: Víťazom sa stal pán Boris Král s časom 26.6 sekundy. Blahoželáme!!! Cyklopočítač sme mu odovzdali na ďalšom cyklistickom pudujatí, ktoré sme navštívili Bikefest 2024.

#Garmin #MTB #MajstrovstváSlovenska #RajeckéTeplice #Súťaž #Edge540 #Edge130Plus

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: