Preneste si ihrisko priamo k vám a získajte ešte viac zo svojej hry. Malý prenosný monitor získava viac ako tucet podrobných metrík, ako je napr. rýchlosť hlavy palice, rýchlosť loptičky, spin, smer úderu, nárazový faktor a veľa iných.

Váš tréning získa na efektivite vďaka podrobnej analýze. Štatistika pre každú palicu zobrazí všetky metriky, video záznam vášho swingu aj graf zozptylu úderov, a , ktoré si môžete pozrieť na vašom smartfone, a tak sa začať zlepšovať, presne , kde to potrebujete. Stačí vám na to voľne dostupná apka Garmin Golf

Zahrajte si na viac ako 42 000 virtuálne 3D spracovaných ihriskách z celého sveta s aplikáciou Garmin Golf . Home Tee Hero je simulátor, v korom môžete vy aj vaši priatelia hrávať pravidelné týždenné turnaje s výsledkovou tabuľkou. Videoklipy si môžete ukladať na cloud.* (viď podmienky nižšie)

Prenosný golfový monitor bude dostupný už čoskoro v e-shope garmin.sk za doporučenú maloobchodnú cenu 599,99 € vrátane praktického prenosného púzdra so tripodom (stojanom) a držiakom na telefón.

* Niektoré funkcie vyžadujú Prémiové Členstvo v apke Garmin Golf. Na vyskúšanie prémiových funkcií je dostupná 30 dňová skúšobná doba, po ktorej uplynutí môžete pokračovať s plateným členstvom : 1 mesiac za 9.99€ alebo 99,99 € za ročné členstvo.