V snahe neustále zlepšovať naše produkty a poskytovať vylepšené funkcie existujúcim používateľom, s potešením oznamujeme  ďalšiu aktualizáciu funkcií pre inteligentné hodinky a cyklopočítače.

Bezplatné aktualizácie softvéru sa začali distribuovať a v nasledujúcich týždňoch budú pokračovať. Zákazníci si môžu aktualizovať svoje inteligentné hodinky alebo cyklopočítač povolením automatických aktualizácií zo svojich zariadení alebo pomocou softvéru Garmin Express™.

Nižšie nájdete niekoľko nových funkcii  v tejto aktualizácii, ako aj podrobnú referenčnú tabuľku na konci dokumentu.

Nové Funkcie

GARMIN MESSENGER APP

Už je to tu!– posielanie správ priamo z vášho zápästia! Táto aplikácia vám umožňuje vzájomnú textovú komunikáciu, výmenu správ s priateľmi a rodinou priamo z vašich inteligentných hodiniek.¹

1: Vyžaduje aby odosielateľ i príjemca mali na svojom smartfóne nainštalovanú aplikáciu Messenger.

Funkcia FIND MY PHONE

Počas aktivity s GPS sledovaním pomocou inteligentných hodiniek vylepšený nástroj Find My Phone (Nájsť môj telefón) automaticky uloží polohu vášho telefónu, pre prípad, že by sa stratil alebo odpojil. Táto funkcia vás môže upozorniť, že váš telefón už nie je rozpoznaný, a pomôže vám ľahko sa vrátiť na miesto, kde bol naposledy pripojený k vašim inteligentným hodinkám.

Navigácia s označením bodu záujmu (POI)

V aplikácii Mapy na vašom iPhone® môžete označiť bod záujmu (POI) a zdieľať ho s aplikáciou Garmin Connect™. Potom ho môžete synchronizovať s kompatibilným cyklopočítačom Edge® alebo inteligentnými hodinkami pre jednoduché plánovanie trasy. Tieto body záujmu si môžete dokonca uložiť do knižnice vo svojom zariadení.

Integrácia SRAM AXS

Ovládanie a konfigurácia dátových strán na vašom kompatibilnom cyklopočítači Edge® pomocou elektronického radenia SRAM vám umožní zostať s rukami na riadidlách a sústrediť sa na jazdu.

Modrá – funkcie pridané aktualizáciou Máj 2024

ČIerna – zariadenie už túto funkciu má.

 

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: