Prvý aprílový víkend v Bratislave sa kľudne môže volať bežecký víkend. Mesto totižto hostí ďalší ročník Bratislava Marathon a ďalšie s ním spojené behy. Nebeží sa iba „kráľovská bežecká disciplína“ ale aj Garmin minimaratón, ktorý je súčasťou európskej Garmin Run Series.

Bežecké hodinky Garmin nie sú len nástrojom olympijských víťazov, ale sú vhodné aj pre tých, ktorí sú vo svojich bežeckých začiatkoch. Vzdialenosť 4,2 kilometra prebehnú aj začínajúci, alebo starší bežci, užijú si atmosféru veľkého bežeckého podujatia a získajú motiváciu pre svoje ďalšie športové výkony. Aj preto registrácia pomaly speje k svojmu limitu 1500 bežcov.

Chceš vyhrať nový Forerunner 265

AKTUALIZÁCIA

BLAHOŽELÁME VÝHERKYNI A ŽELÁM VÉÉĽA NABEHANÝCH KILOMETROV.

Výhercom sa stáva použvateľka Instagramu s menom TINUSHKA_B

 

Táto funkciami „natlačená“ novinka môže byť už čoskoro na tvojom zápästí. Každý účastník Garmin minimaratónu získava tútu jedinečnú šancu.

Stačí ak :

 • v sobotu 1.4. prídete so svojim štartovným číslom do stanu Garmin, kde od nás dostanete značkový bežecký dres. Poponáhľaj sa, dresov je len 500 ks!
 • V tomto drese odbehnete Garmin Minimaraton.
 • potom stačí keď fotku z minimaratónu v drese uverejníte na svojom Instagramovom alebo Facebookovom profile s #chcemforerunner265

Nezabudnite označiť náš profil garmin_sk / aby sme všetko vedeli ľahko identifikovať . Celé pravidlá súťaže nájdete na konci článku.

Stan GARMIN

Už tradične budeme na podujatí so svojim stanom, plným športových hodiniek Garmin (vrátane noviniek). Naši kolegovia vám budú pripravení poradiť pri výbere a pomôžu so správnym nastavením vám, čo Garmin už používate. Exkluzívne dostupné na zakúpenie budú aj novinky Forerunner 265 a Forerunner 965.

Podmienky súťaže:

Súťaž vyhlasuje výhradný importér Garmin pre Slovensko CONAN, s.r.o., Murgašova 18, 010 01 Žilina, IČO: 36 402 974

 • zapojením sa do súťaže automaticky súhlasíte z následovnými podmienkami
 • zapojiť sa môže každá osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenska. Každý účastník vstupuje do súťaže len pod jedným účtom na soc. sieťach (Instagram alebo Facebook ). Akákoľvek automaticky generovaná účasť a účasť pod viacerými účtami tej istej osoby nie je platná a bude zo súťaže automaticky vylúčená.
 • účastníci súťaže sa zapoja zdieľaním svojej fotografie v bežeckom drese Garmin na soc. sieťach (Instagram) s označením #chcemforerunner265 a označte náš profil  garmin_sk na Instagrame alebo Garmin Slovensko na Facebooku.
 • Potenciální výhercovia budú vylosovaní spomedzi účastníkov, ktorí sa zapoja predpísaným spôsobom  do 9.4.2023 do 20:00.
 • Výhercovia budú oznámení príspevkom na soc. sieťach a v tomto článku s výzvou napísať svoje údaje na email marketing@garmin.sk. Výhercovia musia poskytnúť všetky potrebné údaje na odoslanie cien a možnosť potvrdiť , že vylosované príspeky sa nachádzajú na ich účtoch soc. sieti.
 • výhercovia súhlasia s poskytnutím svojich údajov na vyhodnotenie súťaže, administratívne účely organizátora a účely zaslania výhry.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo vyžrebovať náhradných výhercov ak nebudú splnené podmienky na odovzdanie cien (viď vyššie)
 • organizátor si vyhradzuje právo zrušiť, zmeniť alebo akokoľvek prispôsobiť podmienky ak by bola súťaž ovplyvnená akýmkoľvek podvodom, vírusom alebo technickými problémami.
 • organizátor si vyhradzuje právo vylúčiť účastníkov bez upozornenia ak zistí akékoľvek automatické, macro, alebo inak naprogramované spôsoby účasti vrátane (ale nie obmedzene) spôsobov iných zlužieb slúžiacich na zapojenie sa do súťaží.

 

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: