Lilysú malé štýlové hodinky, na ktoré ste dlho čakali. Jeden pohyb zápästia alebo dotyk prsta zmení vzorované sklíčko na jasný dotykový displej, ktorý zmizne, keď ho už nepotrebujete. Nič dôležité vám neunikne, lebo zostávate neustále v spojení. Upozornenia na hovory, textové správy, sociálne siete či e-maily priamo na vašom zápästí. To ale nie je všetko!  Lily majú kompletnú sadu funkcií na monitorovanie aktivity a zdravia, množstvo športových apiek a to všetko s výdržou batérie 5 dní.

 

Lily Classic

Dizajn v klasických nadčasových farbách s jemným kontrastom tón v tóne, robia z Lily doplnok, ktorý vám pristane, či už sa hodíte do gala, alebo máte pred sebou bežný pracovný deň. Kovové časti sú z nehrdzavejúcej ocele a náramok z talianskej kože. Všetky tri farebné varianty budú dostupné už čoskoro za MOC 249.90 €  TU na garmin.sk

Lily Sport

Tri svieže atletické farby pre mladú aktívnu ženu s prívlastkom šport nájdete na modeloch s telom z eloxovaného hliníka a náramkom z jemného silikónu. Funkcie sú úplne totožné s verziou Classic, ale voľba materiálov je viac zameraná na aktívnejšie ženy. Všetky tri farebné varianty budú dostupné už čoskoro za MOC 199.90 €  TU na garmin.sk

Funkcie

Smart funkcie ako upozornenia na hovory, textové správy, soc. siete, či kalendár sú v dnešnej dobe samozrejmosťou. Zaujímavým doplnkom sú bezpečnostné funkcie, ktoré umožnia vašim blízkym sledovať vašu polohu v reálnom čase, alebo v prípade potreby odoslať aktuálnu polohu prednastaveným núdzovým kontaktom.

Sledovanie aktivity a zdravia je na rovnakej úrovni ako u najvyšších modelových rád hodiniek Garmin

  • Prehľad o vašom stave získate vďaka sledovaniu stresu, respirácie, Pulse Ox (okysličenie krvi), hydratácie, pokročilého sledovania spánku a srdcového tepu.
  • Funkcia Body Battery ukazuje aktuálnu úroveň vašej energie, ktorá je veľmi užitočná pri plánovaní cvičenia, časov odpočinku a spánku.
  • Funkcie na sledovanie ženského zdravia Sledovanie menštruačného cyklu a Sledovanie tehotenstva pomáhajú ženám počas každej fázy ich reprodukčného cyklu s rozsiahlou možnosťou zaznamenať symptómy popri ostatných zdravotných údajoch.
  • Dychové cvičenia vás sprevádzajú uvoľňujúcou sériou nádychov a výdychov na odbúranie stresu.
  • Športové aplikácie Jogu, Pilates, Kardio, Bežecký pás a iné. Lily môžete pripojiť ku kompatibilnému smartfónu a využiť jeho GPS na presné sledovanie behov, jázd a prechádzok vonku.

Podrobnejšie vysvetlenie funkcií nájdete v sekcii Funkcie Sledovania Aktivity a Zdravia

Parametre: 

Rozmery:  35x35x10 mm

Veľkosť TFT displeja: 25×21 mm ( 240x201pixelov)

Hmotnosť: 24 gramov

Pamäť: 7 časovaných aktivít a 14 monitoringu aktivity/zdravia

Pripojenie :BLUETOOTH®

Sklíčko: Corning® Gorilla® Glass 3

Vodeodolnosť : 5 ATM (povrchové plávanie)

Výdrž batérie : 5 dní

Náramok: vymeniteľný 14 mm

( vhodný na zápästie s obvodom 110-175 mm)

Možnosť dokúpenia iných náramkov : silikónový (110-195 mm), kožený (L) (120-195 mm)

 

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: