Prémiový cyklopočítač Edge® 1050 ponúka živý farebný dotykový displej, na ktorom si môžete detailne pozrieť mapy a štatistiky. A aby ste nikdy nemuseli prestať jazdiť, batéria vydrží až 20 hodín v najnáročnejších prevádzkových režimoch a až 60 hodín v režime úspory batérie.

Získajte upozornenia nebezpečenstvá na ceste hlásené ostatnými cyklistami a pri skupinových jazdách sledujte správy počas jazdy, tabuľky vedúcich a ďalšie informácie – to všetko pri použití s kompatibilným smartfónom a aplikáciou Garmin Connect™.

Keď nastane čas zamerať sa na individuálny tréning na preteky alebo osobné ciele, Edge 1050 vás podrží.

Bez problémov funguje s našimi bezplatnými tréningovými plánmi Garmin pre cyklistov. Adaptívny tréning (aj pi nastavených cieľových pretekoch) poskytuje personalizované tréningy, ktoré sa prispôsobujú vášmu výkonu, regenerácii a ďalším faktorom pri jazde s kompatibilným meračom výkonu a snímačom tepovej frekvencie. Zabudovaný reproduktor poskytuje jasné výzvy na tréning a navigáciu a navyše aj cyklistický zvonček, aby ste upozornili ostatných jazdcov a chodcov. Tento cyklopočítač má tiež bezkontaktné platby Garmin Pay™ (s podporovanou bankou), vďaka čomu bude vaše pojazdné latte ešte chutnejšie. Edge 1050 bude dostupný už čoskoro za MOC 749,99 € a vo verzii Bundle so senzormi a prémiovým pulzomerom za 849,99 € Viac info na produktovom miniwebe tu Garmin Edge 1050

Hlavné funkcie

Žiarivý farebný displejVďaka živému farebnému dotykovému displeju a novým spôsobom zobrazenia údajov môžete sledovať svoje štatistiky a mapy v doposiaľ nevídaných detailoch.

Batéria, ktorá je pripravená na jazdu Pri náročnom používaní vydrží batéria až 20 hodín, a v režime úspory batérie až 60 hodín.

Nebezpečenstvo na ceste Buďte v obraze vďaka upozorneniam na nebezpečenstvá na ceste od ostatných cyklistov a nezabudnite nahlásiť aj tie svoje.

Group Ride zostaňte v spojení počas skupinových jazd vďaka správam počas jazdy, zobrazeniu polohy v reálnom čase a upozorneniam na detekciu nehôd, navyše si môžete spríjemniť jazdu a vniesť do nej súťaživosť vďaka tabuľkám pre stúpania a oceneniam po jazde.

Adaptívny tréning prispôsobený udalostiam (pretekom) Tréningový pomocník? Edge 1050! Spolupracuje s našimi bezplatnými tréningovými plánmi Garmin pre cyklistov a vďaka adaptívnemu tréningu ponúka aj personalizované cvičenia, ktoré sa prispôsobia vašej výkonnosti a regenerácii.

Vstavaný reproduktor Získajte jasné hlasové pokyny pre tréning a navigáciu a zároveň upozornite ostatných cyklistov a chodcov vďaka integrovanému zvončeku.

Stamina Sledujte svoju výdrž v reálnom čase¹vďaka údajom STAMINA, takže budete presne vedieť, koľko síl vám ešte zostáva.

Sprievodca výkonom Rozdeľte si námahu s odporúčanými cieľmi pre výkon na celej trase. A funkcia výkonnostného sprievodcu teraz navyše zohľadňuje aj vašu aktuálnu výdrž a vietor v reálnom čase, aby vám počas jazdy upravovala ciele.

Technické parametre :

Výdrž batérie: Pri náročnom používaní 20hodín/ 60 hodín v režime šetrenia baterie

Rozmery: 60,2 x118,5 x16,3 mm

Hmotnosť : 161 g

Pamäť: 64 GB

Displej: Dotykový LCD 88,9 mm (uhlopriečka) 480×800 px

Reproduktor: na povely a zvonček

konektivita: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®

Zahlasuj v našej ankete o behu a zapoj sa do Garmin prieskumu v rámci Slovenska.

Aký si bežec? 

Prosím, vyber jednu odpoveď, ktorá ťa najlepšie charakterizuje: 

Používaš smart športové hodinky Garmin?

Ako to vidíš ty?

Prosím, označ najviac 3 odpovede: